Історія

Вже понад чотирьох років наша команда займається розвитком технологічного бренду «Дом юриста». Наші дизайнери, програмісти, стратеги і копірайтери створюють і виводять на ринок технології, яких ще ніколи не існувало в Україні, а тому постійно шукають шляхи, як поєднати креативність і сучасність з попитом реальних клієнтів. В результаті, нам вдалося створити компанію, яка декілька разів вигравала закордонні гранти, входила до «ТОП-10» найсучасніших юридичних брендів України, ми отримали вже понад 100 тисяч користувачів, а нещодавно перемогли в номінації «Tech» в AEQUO Legal Tech Challenge.

Так склалося, що Дом юриста стали асоціювати з компанією, яка має чудовий дизайн і створює захоплюючі відео, які дивляться десятки тисяч людей. І тут ми усвідомили, що наша команда має великий досвід і було б надзвичайно корисно ним ділитися.

Так ми вирішили створити власну студію, яка б професійно займалася створенням дизайну та промо-роликів для наших клієнтів та інших технологічних стартапів. В результаті, напочатку 2018 року була створена студія «Дом юриста Creative Agency».

Наші клієнти

Сьогодні студія має на меті працювати з технологічними стартапами, які створюють нові продукти, з Legal Tech стартапами, а також з юридичними фірмами і адвокатськими об’єднаннями, котрі мають  на меті побудувати успішні і довготривалі бренди.