Keep going law. Keep going well.

Молодість, прогресивні погляди й прагнення до досконалості роблять юридичну фірму Spenser & Kauffmann однією з найуспішніших в Україні. Ця висока планка тримається вже понад 12 років і вона має бути високою у всьому: від якості надання юридичних послуг до високого рівня побудови бренду.

Share

Про компанію

Юридична фірма Spenser & Kauffmann представляє інтереси клієнтів в проектах, які потребують серйозної теоретичної бази та значного практичного досвіду в різних сферах права. Компанія враховує тенденції завтрашнього дня для того, щоб розставити правильні акценти для успішного розвитку бізнесу клієнтів в майбутньому. Під час роботи над проектами клієнти стають частиною команди амбітних і професійних фахівців, які створюють сприятливу робочу атмосферу для досягнення максимального результату.

Юридична фірма, яка рухається далі.

Іноді в житті кожної компанії трапляються складні етапи. Зміна керівництва, втрата талановитих працівників, конфлікти. Але ми віримо, що якщо основна мета компанії — не тільки заробляти гроші, і якщо її засновники насправді впевнені в тому, що вони роблять важливі речі, то такі компанії завжди успішно проходять це «напружене перехрестя». Spenser & Kauffmann — сама така компанія. І задачею нашої студії було передати, що ця юридична фірма йде далі. Що вона пройшла складності і знову прагне бути першою.

Мінімум об'єктів. Максимум вражень.

Протягом всього відео ми використовували лише три основні кольори — бордовий, білий та чорний. Колір «бордо» використовувався для того, щоб робити акценти на інформації, яка має значення, а інші кольори супроводжували це. Велику увагу наша команда приділила створенню максимально емоційної музичної композиції, яка б відображала весь дух компанії та мотивацію рухатись вперед, а також самим композиціям, які створювались за допомогою шейпової графіки.

Що в нас вийшло

В результаті, ми створили відео, яке мотивує. Відео, яке дуже точно передає дух юридичної фірми і не просто натякає, а відверто повідомляє про те, що Spenser & Kauffmann ніколи не зупиниться на шляху до становлення найкращою юридичною фірмою України. Поки що України…

Будем рады поработать в Новом году над созданием нового совместного видео!

- Анна Загария, Spenser & Kauffmann