Jusnote

Перша професійна CRM-система для юристів в Україні

Share

Про CRM

Мета команди розробників CRM-системи Jusnote – допомогти українським юристам вивести свою юридичну практику на новий рівень. Вони створили потужні інструменти, які дозволяють юристам вести білінг, виставляти рахунки, працювати з командою, відслідковувати свій час, працювати з документами і ще багато-багато чого. Вони вірять в те, що такі технології можуть суттєво покращити ринок. Мета нашої студії – переконати юристів в цьому.

"На почакту кар’єри дуже важливо обрати правильні інструменти, які б допомагали правникам ефективно вести юридичну практику та показували б їх фаховість. Наше бюро обрало для своєї роботи CRM-систему Jusnote, яка після нещодавнього запуску вже активно задовольняє наші потреби як адвокатів".

- Костянтин Харченко, Адвокатское бюро "Дмитрия Цыплицкого"

Позиціювання

Команда розробників створила інструменти, яких ще ніколи не було в єдиній системі по управлінню своєю практикою. Вони вдосконалюють їх, покращують роботу і, тим самим, роблять Jusnote найпотужнішою CRM-системою для юристів в Україні. Саме це ми і прагнули довести в нашій рекламній кампанії. Ми віримо і не перестаємо про це казати, що Junsote – найпотужніша CRM-система для юристів в нашій країні і цей слоган доносимо ринку.

Дизайн

Під час розробки дизайну CRM-системи, ми з командою розробників ставили собі за мету зробити її максимально легкою, зручною і інтуїтивно зрозумілою в користуванні. Тому ми використовуємо лише 3 кольори світлих відтінків, залишили вільне місце для того, щоб не перевантажувати систему і велику увагу приділили кнопкам навігації. Наразі студія і команда розробників Jusnote продовжують працювати разом для того, щоб і надалі покращувати систему.

Урок 1: Додавання працівника

Друзі, багато з вас просили нас опубліковувати навчальні матераіали з приводу користування Jusnote. Ну, ми виправляємось ????☺ Сьогодні доведемо, що додавати нового працівника в Jusnote — простіше простого. ☺ Дивіться у відео ????????

Опубліковано Jusnote Неділя, 21 жовтня 2018 р.

Основні події Jusnote

Юридична CRM-система Jusnote була запущена на ринок декілька місяців тому. Кожного дня ми намагалися і намагаємося зробити її кращою, зручнішою у користуванні, легшою, а головне — ми хочемо, щоб вона і надалі допомогала українським юристам будувати успішнішу юридичну практику. Спілкуючись з нашими користувачами — прогресивними юристами — та дізнаючись про їх ефективність та результативність завдяки роботі з системою, ми робимо висновок, що поки що рухаємось в правильному напрямку. За нашими прогнозами, до кінця року Jusnote — CRM-системою виключно для юристів — буде користуватися понад 5 000 правників. Будемо працювати. А час покаже. Нагадуємо, що реєстрація в системі за цим посиланням — https://bit.ly/2EvvxUpДякуємо, друзі! 🙂

Опубліковано Jusnote Четвер, 26 квітня 2018 р.

Результати

За менш ніж 5 місяців Jusnote почало використовувати майже 3 тисячі професійних українських адвокатів та юридичних фірм, система увійшла до 10 найпотрібніших засобів для юристів за версією журналу Loйер у 2018 році і команда продукту розповідає, що сьогодні вони мають понад 50 реєстрацій кожного дня. Ми впевнені, що кількість користувачів буде тільки збільшуватися.

Share