Про стартап

З кожним тижнем в Україні з’являється все більше і більше інноваційних Legal Tech стартапів, які так чи інакше змінюють ринок. Хтось відкриває доступ до десятків тисяч документів, хтось дозволяє дуже швидко знайти адвоката, а деякі стартапи можуть за декілька секунд підібрати і зареєструвати за вас торговельну марку. Все це спричиняє неймовірний «бум» на українському юридичному ринку.

Дом юриста Creative вдалося попрацювати з ще одним новим Legal Tech стартапом — OBLAVAbot.

OBLAVAbot — це Telegram-бот у формі агрегатора, який допоможе у швидкому та якісному пошуку кримінального адвоката на слідчу дію. Система сервісу, у вигляді агрегатора, дає можливість швидко підібрати адвоката з переліку партнерських або власних, відповідно до спеціалізації та/або територіального положення.

Мінімалізм

Найважчий дизайн — це найпростіший дизайн. Ми побудували лендінг таким чином, щоб кожен користувач міг одразу зрозуміти, яку проблему вирішує цей продукт і які можливості отримає людина, яка буде його використовувати. Ми підібрали «легку» кольорову гаму, яка складається зі світлих відтінків і додали сучасний шрифт.

Parallax

Важливо мати баланс між мінімалізмом та обмеженістю в дизайні. Тому  ми додали Parallax-ефект, який робить взаємодію з веб-сайтом ще більш інтерактивною.

Чудові люди, якісна комунікація та професійна робота. Продовжуємо далі.

- Євген Мірошников, CEO Oblavabot